OGŁOSZENIE O REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Ogłoszenie o rekrutacji do przedszkola

na rok szkolny 2024/2025

Dyrektor Przedszkola im. Jana Brzechwy w Małomicach informuje, że od 01.02.2024 r. rozpoczyna się proces rekrutacji na wolne miejsca w naszym przedszkolu na rok szkolny 2024/2025.

Wydawanie wniosków o przyjęcie dziecka rozpocznie się od:

01. 02. 2024 r.  w Przedszkolu przy ul. M. Konopnickiej 3

Ostateczny termin składania wypełnionych przez rodziców / prawnych opiekunów dziecka wniosków wraz z załącznikami upływa 29 02. 2024 r

Weryfikacji będą poddawane kompletne dokumenty,

tzn. dokładnie wypełniony wniosek oraz załączniki do wniosku.

Prosimy o dokładne wypełnienie wniosku oraz dołączenie niezbędnych załączników wymaganych do przyznania punktacji wskazanej w karcie zgłoszeń.

Rodziców dzieci dojeżdżających spoza Małomic, zamieszkałych w:  Bobrzanach, Chichach, Żelisławiu, Śliwniku, Lubiechowie, Pruszkowie,  prosi się o dołączenie do karty zgłoszenia:

Informacji dotyczącej dowozu dziecka 5 i 6 letniego

Do karty dołączona jest również DEKLARACJA WOLI zapisu dziecka do przedszkola. Wypełnioną deklarację prosimy dostarczyć do przedszkola w terminie od 15.03.2024 do 22.03.2024,  po zakończonej rekrutacji i pracy komisji rekrutacyjnej. Brak złożenia deklaracji woli dla dzieci nowo zapisanych skutkować będzie wykreśleniem dziecka z listy i przyjęciem dziecka z listy rezerwowej.

Pliki z  KARTĄ ZGŁOSZENIOWĄ  wraz z ZAŁĄCZNIKAMI,  ZARZĄDZENIEM BURMISTRZA MAŁOMIC, REGULAMINEM REKRUTACJI oraz HARMONOGRAMEM DZIAŁAŃ do pobrania poniżej: