Nasza grupa 4 latki

To my grupa "Biedronki" jesteśmy grupą 4-latków. Nasza grupa składa się z 17 osób w tym 7 dziewczynek oraz 10 chłopców. Nasze panie Ela i Gosia świetne pomysły mają i pobyt w przedszkolu nam umilają. Wszyscy  bardzo się polubiliśmy i zżyliśmy, więc już łatwiej jest nam rozstawać się z rodzicami. Poznaliśmy już wszystkie przedszkolne zwyczaje, dlatego miło, wesoło i szybko mijają nam dni. Wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający nas świat. Chętnie śpiewamy i tańczymy. Lubimy też tworzyć- nasze prace plastyczne są bajecznie kolorowe. Potrafimy już budować piękne budowle, gotujemy dla lalek w kąciku kuchennym. Zabawy na terenie przedszkolnym to super sprawa: lubimy zjeżdżać na zjeżdżalni, bawić się w chowanego i huśtać. Jesteśmy już starsi, więc bardziej ostrożni. Wiemy, że trzeba uważać, żeby nie skrzywdzić kogoś ani siebie podczas zabawy. Bardzo się cieszymy, że tworzymy taką wesołą, zgraną grupę.