Nasza grupa 5 latki

Jesteśmy 5-latkami, razem z naszymi paniami Anią i Elą tworzymy wesołą grupę „Stokrotek” i „Muchomorków”. Większość z nas rozpoczęła trzeci rok przygody z przedszkolem. W tym roku szkolnym dołączyli do nas nowi koledzy i koleżanki. Potrafimy już wiele ale ciągle uczymy się czegoś nowego. Każdego dnia bawiąc się przygotowujemy się do roli ucznia. Robimy już pierwsze postępy. Chcemy jak najwięcej poznać, wiedzieć,  zrozumieć – mamy głowy pełne ciekawych pomysłów na zabawę. Z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem bierzemy udział nie tylko w zajęciach dydaktycznych, ale także w zajęciach dodatkowych. Często gramy w gry planszowe domina, układamy puzzle, dużo rysujemy, eksperymentujemy oraz wykonujemy ciekawe prace plastyczne. Staramy się dawać innym dzieciom dobry  przykład. Wiemy jak zachowywać się podczas zabaw, posiłku, pełnienia dyżurów. Wszyscy przychodzimy do naszej sali uśmiechnięci i w dobrych humorach, a to dlatego by każdy dzień w przedszkolu był radosny i wyjątkowy.

Moje urodzinowe święto

MOI KOCHANI OTO NOWINY