Spartakiada

W dniu 25.04.2014 w ramach projektu „Współpraca z rodzicami” odbyła się w hali sportowej Spartakiada. Uczestnikami jej byli przedszkolaki, ich rodzice oraz nauczyciele. Spartakiadę poprzedziły cykle spotkań warsztatowych, na których poszczególne grupy ciężko pracowały na końcowy sukces. Grupa „Krasnoludków” zaprezentowała taniec wspólnie z rodzicami „Gimnastyka”. „Leśne skrzaty” przedstawiły teatrzyk oraz piosenkę z tańcem. Emocje z EURO 2012 r powróciły w tańcu wykonanym przez grupę „Biedronek”. Grupę „Muchomorków” prezentowali; rzepka, rzepa, dziadek, babcia, wnuczek, piesek, kotek, kurka, gąska, bocian, żabka, i kawka w role te wcielili się wspaniali rodzice. Po prezentacji przyszedł czas na uśmiech, radość,  pozytywną emocję, przytulanie, odrobinę rywalizacji i troszeczkę wysiłku. Salę wypełniła energia pełna życia. Wszystkie konkurencje kończyły się  uśmiechem, choć niektórzy biegali szybciej inni wolniej, skakali bliżej inni dalej. To spędzenie tych kilku godzin, jak jedna rodzina pozostawi w naszych dzieciach niezapomniane chwile. Dziękujemy wam wszystkim za coś więcej jak zabawę za coś więcej jak rywalizację, za uśmiech dzieci ,bo to wszystko było dla nich.