BAL U „ KRASNOLUDKÓW ”

Tradycją naszego przedszkola jest organizowanie w okresie karnawału balu.

Bal karnawałowy w naszym przedszkolu odbył się w styczniu i poprowadzony był przez pana Wojciecha Furtaka i nauczycielki z grup. Dzieci pięknie poprzebierały się ,można było spotkać księżniczki, rycerzy, wróżki, piratów oraz innych bohaterów bajek. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienną atmosferę.

Wszyscy chętnie się bawili przy znanych piosenkach i tańcach. Nie zabrakło takich utworów jak: "Krasnoludki" czy "Kaczuszki". Na buziach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo wesoło.

A kiedy czas zabaw dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową sale. Przedszkolaki mile wspominały czas spędzony na wspólnej zabawie. Mamy nadzieję, że bal zorganizowany przez nas stworzył niezapomniane przeżycia i miłe wspomnienia.