Zajęcia otwarte

Dnia 24.10.2013r w grupie Biedronek odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Tematem zajęcia było przedstawienie w formie teatrzyku kukiełkowego pt.Jak kolczatek szukał mieszkania.H.Bechlerowej.Rodzice  w bezpośredni i atrakcyjny sposób poznali wypełniane w przedszkolu zadania i stosowane metody pracy.Mogli również zobaczyć własne dziecko na tle grupy,ocenić jego wiadomości i umiejętności.Na zakończenie  zajęcia rodzice wspólnie z dziećmi wykonali pracę przestrzenną z masy solnej na temat Kolczasty jeż.

Dnia 12 grudnia 2013 r. w grupie Biedroneczki, odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców .Tematem zajęcia było Pożegnanie Jesieni . Dzieci zaprezentowały swoje wiadomości na temat jesieni . Śpiewały piosenki , recytowały wiersze, wykonywały zadania o tematyce jesiennej. Rodzice mieli okazję obserwować   swoje pociechy podczas zabawy . Na zakończenie , rodzice wspólnie z dziećmi z kolorowej wydzieranki wykonali parasol.