SPRZĄTANIE ŚWIATA

Wrzesień o miesiąc , w którym jak co roku włączamy się w akcję  "Sprzątanie świata", która jest dla dzieci atrakcyjną , aktywną formą edukacji ekologicznej. Jest rzeczywistą lekcją ochrony środowiska, dzięki której uczymy się bardziej przyjaznego stosunku do naszej planety.

Dlatego 20 września , dzielne i pełne zapału  przedszkolaki wyruszyły na wielkie porządkowanie terenu wokół przedszkola.

Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali plastikowe worki na śmieci i ochronne rękawiczki. Cieszymy się ,że śmieci z roku na rok coraz mniej.

Wierzymy ,że prowadzone przez nas działania proekologiczne wpłyną pozytywnie na uwrażliwianie dzieci, i że w przyszłości nasi wychowankowie będą prawdziwymi miłośnikami przyrody i otaczającego ich świata.