Dzień Babci i Dziadka

W dniu 06 02 2012 w przedszkolu w Małomicach,  grupa Krasnoludków 3-4  latków  zaprosiła swoje ukochane Babcie oraz swoich wspaniałych Dziadków na  uroczystość przygotowaną specjalnie na ich cześć. Dzień Babci i Dziadka to dzień szczególny i ważny. Dzieci przedstawiły program artystyczny dla swoich Babć i Dziadków. Z przejęciem śpiewały piosenki recytowały wiersze i pięknie tańczyły. Panował miły i serdeczny nastrój. Wnuczęta swoimi występami wyraziły  wielką radość oraz miłość  i szacunek dla Babci  i Dziadka oraz podziękowali za ciepło i dobro które otrzymują od nich każdego dnia. Oprócz części artystycznej, wręczono symboliczne upominki w postaci laurki i papierowego kwiatka. Po występach przy słodkim poczęstunku zaproszeni goście dzielili się wrażeniami. Duma rozpierała ich serca, że mają tak wspaniałe wnuczęta. Nie zabrakło też okazji do zrobienia pamiątkowych  zdjęć.

Zaangażowanym rodzicom serdecznie dziękuję  za poświęcony czas i współpracę, dzięki której Dzień Babci i Dziadka w naszej grupie połączył trzy pokolenia.