Odwiedziny Mikołaja w przedszkolu

Tegoroczna zabawa Mikołajkowa w grupie Krasnoludków  odbyła się   03.12.2012  w godzinach popołudniowych. Na zabawę zostali zaproszeni dzieci, rodzice, Mikołaj , Śnieżynka , Pani Zima, oprawę muzyczną całej zabawy poprowadził W. Furtak . Z tej okazji na głowie każdego dziecka zagościła czapeczka  Mikołaja. Dzieci przygotowały różne rodzaje zabaw tanecznych. Przy gromkich brawach rodziców  śpiewały piosenki , recytowały wiersze oraz odgadły  wszystkie zagadki zadane przez Panią Zimę . Punktem kulminacyjnym  było przybycie  Mikołaja na salę, poprzedzone głośnym zaproszeniem wszystkich uczestników zabawy. Na twarzach dzieci pojawił się uśmiech zaciekawienie, radość, niektóre znalazły ratunek w objęciach najukochańszych rodziców. Mikołaj od nowa porwał wszystkich uczestników do zabawy. Nadeszła chwila oczekiwana przez dzieci, rozdanie prezentów przez Mikołaja i tu maluszki spisały się na medal, dzielnie i odważnie z uśmiechem podchodziły do Mikołaja i odbierały prezenty. Każdy z uczestników zabawy chciał mieć pamiątkowe zdjęcie. Na koniec zabawy Mikołaj obiecał  odwiedziny  za rok.