Wydarzenia w naszej grupie

Od września w naszej grupie organizowane jest raz w tygodniu kółko teneczne, zajęcia odbywają się po południu, nieodpłatnie.

Zajecia prowadzą wychowawczynie z grupy : Anna Hanasiuk, Andżela Jasińska.

gify dzieci

W październiku w naszym Przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. To szczególnie ważne wydarzenie dla dzieci. Jest to również moment, w którym dzieci stają się pełnoprawnymi przedszkolakami.
 Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego. Nasi aktorzy śpiewali, recytowali wiersze i tańczyli. Następnie dyrektor przedszkola zaczarowanym ołówkiem mianowała każde dziecko na przedszkolaka. Nie jednemu z rodziców łezka zakręciła się w oku. Na zakończenie dzieci bawiły się przy muzyce pana Wojciecha Furtaka.

W piatek 12 października obchodzono dzień Edukacji Narodowej, dzieci z naszej grupy zaprosiły pracowników naszego przedszkola na uroczystą akademię.

Przedstawiono program artystyczny , dzieci śpiewały piosenki, mówiły wiersze oraz zatańczyły. W trakcie obchodów panowała radosna i miła atmosfera.

W listopadzie dzieci z naszej grupy odwiedziły Teatr Lubuski w Zielonej Górze i obejrzały bajkę pt Przygody Koziołka Matołka.

Po spektaklu wszyscy wesoło sie bawili w sali zabaw. Było miło i wesoło.