Statystyki

  • Odwiedziło nas: 476228
  • Do końca roku: 30 dni
  • Do wakacji: 205 dni

Kontakt

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Dzień Edukacji Narodowej

Leśne Skrzaty uczciły Dzień Nauczyciela, obadowując swoje Panie wspaniałymi prezentami! Był to  dla nas dzień pełen radości i wzruszeń.

Porozmawialiśmy o tym, jak ważna jest edukacja oraz ludzie, którzy poświęcają swoje życie przekazywaniu wiedzy o świecie innym.

Dzieci...

Światowy Dzień Krajobrazu

20 października obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Krajobrazu. Dzieci poznały rodzaje oraz elementy krajobrazu. Poszukiwały na obrazach oraz w swoim otoczeniu pięknych widoków, aby potem utrwalić je na fotografiach.

Była to dla nas okazja do zastanowienia się nad tym, jak ciekawy i...

Warsztaty dziennikarskie u Leśnych Skrzatów

Przy okazji realizowania kolejnego zadania w ramach projektu "Oto Hałabała, zna go Polska cała", postanowiliśmy pobawić się w dzinnikarzy. Najpierw dzieci poznały historię czasopisma dla przedszkolaków "Świerszczyk", do którego niegdyś pisywała J. Krzemieniecka. A następnie...

Emocje w kolorach

Po raz kolejny postanowiliśmy zaglębić się w odmęty wielkiej sztuki! Naszą inspiracją była tym razem twórczość Wojciecha Fangora. Podziwiając jego nietuzinkowe dzieła, w których malarz stosuje niekonwencjonalne kolorystyczne rozwiązania, odkrywaliśmy rolę barwy oraz ruchu w...

Nasze jesienne zabawy

Jesienna aura bywa kapryśna. Jeśli akurat pogoda nie sprzyja i nie możemy wybrać się na spacer, staramy się umilać sobie nasze przedszkolne życie przeróżnymi zabawami.

Dzięki wspólnej zabawie możemy lepiej się poznać i potrenować umiejętność współpracy.