O NAS MAŁA HISTORIA

To my - dzielne przedszkolaki - " maluszki". Zwiemy się "Krasnoludki". W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, bawimy i uczymy wytrwale. Kącików do zabawy mamy wiele i bawimy się wszyscy jak przyjaciele. Gry, puzzle, układanki, różne malowanki cierpliwości wymagają, ale świetnie rozwijają. W ciągu dnia tańczymy i śpiewamy . W naszym przedszkolnym ogródku chętnie przebywamy i świeże powietrze noskiem wdychamy.
Nasze panie - Ela ,Renatka ,Mariola oraz Marysia i Iwonka wciąż nowe zabawy nam wymyślają i o edukację naszą dbają.
Chociaż 3-4 latka mamy "Kodeks Zachowań" dobrze znamy. Często pani Marysi i Iwonce które dbają  o naszą salę, pomagamy, a zabawki na miejsce pięknie odkładamy.