Słowa naszymi rączkami.

W dniu 27 września dzieci wysłuchały bajki N. Usenko „Jesienne zabawy Kubusia Puchatka” czytanej przez panią M. Drost z Biblioteki Publicznej w Małomicach. Następnie pokolorowały głównego bohatera opowiadania.

W dniu 13 grudnia 2017r. dzieci wysłuchały kolejnej bajki Urszuli Kozłowskiej „Najpiękniejsza choinka” następnie w ramach prac plastycznych pokolorowały bożenarodzeniową bombkę.

W dniu 14. III. 2018r. dzieci wysłuchały kolejnej bajki czytanej przez panią bibliotekarkę Kamila Polaka pt. „Ptasia lecznica”. Następnie wykonały pracę plastyczną na ten temat.

W dniu 09. 05. 2018r. dzieci w skupieniu wysłuchały kolejnej bajki Gordona Folke pt. „Motylek” i wykonały prace plastyczną farbami plakatowymi.