Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego najstarszej grupy „Stokrotki” i „Muchomorki” odbyło się 23 czerwca 2017r. Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy większość dzieci, które rozpoczynali edukację  jako 3 – latki i przeszli cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. By pożegnać „ukochane przedszkole” dzieci przygotowały występ artystyczny „Rządy przedszkolaka” oraz  zatańczyły poloneza. Wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Rodzice, którzy wyróżnili się dużą aktywnością na rzecz przedszkola otrzymali podziękowania. Po uroczystości zakończenia przedszkolaki wraz z rodzicami świętowały przy zastawionym stole. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy włączyli  się w organizację spotkania oraz za liczne przybycie na uroczystość.