• Odwiedziło nas: 752088

Zielona szkoła

W dniach 9 – 11 czerwiec 2017r. przedszkolaki z grupy  „0” przebywali w Zielonej Szkole w Przemkowie. Ten rodzaj zajęć dydaktyczno- wychowawczych i opiekuńczych przeniesionych poza przedszkole jest doskonałym sposobem na  kształtowanie umysłu, charakteru i osobowości dziecka. Mając na uwadze korzyści płynące z tego niekonwencjonalnego sposobu nauczania postanowiliśmy po raz pierwszy wyjechać w atrakcyjne pod wieloma względami miejsce. Podczas pobytu towarzyszył  nam  bogaty program edukacyjny i wiele atrakcji z doświadczonymi instruktorami.  Z bagażem nowych wspaniałych doświadczeń przedszkolaki powrócili do Małomic a pobyt w Zielonej Szkole wiele ich  nauczył i na długo pozostanie w pamięci.