Walentynki

Walentynki cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci. Maluchy z wielką radością wycinają papierowe serca i wykonują walentynkowe laurki. Każdy człowiek lubi czuć się kochanym i docenianym. Maluchy też mają swoje pierwsze, przedszkolne czy wczesnoszkolne miłości. Warto zatem sprawić, by najmłodsi też poczuli walentynkowy klimat.

Dzień 14 luty był dla grupy 5 – latków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Tego dnia  przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się zrobionymi przez siebie papierowymi serduszkami. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę. Walentynki w przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanych.