Bal karnawałowy

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu taki bal odbył się 17 stycznia 2017r. w Hali Sportowej w Małomicach. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki, którą zapewniła nam firma, która prowadziła bal.

Podczas trwania zabawy odbyły się różne quizy i konkursy. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, marynarze, królewny, motylki, myszki, smerfy, policjanci, smok oraz batman ze spidermanem, a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin halę. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.