Wizyta pani bibliotekarki

Dnia 05.10.2016r. odwiedziła nas pani z biblioteki, która przeczytała dzieciom książeczkę. Przedszkolaki wysłuchały ją z wielką uwagą oraz przyjemnością.  Krzewiąc zainteresowania czytelnicze wśród dzieci, Pani Gosia pokrótce przypomniała dzieciom gdzie znajduje się biblioteka, czemu służy i jak z niej korzystać. Potem Pani Gosia wraz z dziećmi wykonała pracę plastyczną – parasolki.      Prace plastyczne wzbudziły duże zainteresowanie wśród dzieci, wykonywały je z chęcią.

Bardzo dziękujemy Pani bibliotekarce za piękną interpretację, zapraszamy do nas ponownie. Was drodzy Rodzice, zachęcamy do czytania dzieciom i odwiedzania biblioteki w Małomicach. To wspaniały sposób na wspólne spędzanie czasu  z pociechami.

"Czy to wczoraj, czy to dziś - dzieciom jest potrzebny miś"

Kolorowy lub bury, mały, duży, w kubraczku lub bez... Każdy z nas ma lub miał swojego ukochanego misia. Ten wywołujący uśmiech na twarzy pluszak jest jedną z najpopularniejszych zabawek na świecie. Być może dlatego doczekał się swojego święta. W związku ze zbliżającym się bardzo ważnym dniem jakim jest

Światowy Dzień Pluszowego Misia” odwiedziła nas pani Gosia z biblioteki i jak zawsze przeczytała nam książeczkę, tym razem dowiedzieliśmy się o perypetiach Kubusia Puchatka. Wszyscy doskonale go znamy bo również w przedszkolu często czytamy oraz oglądamy  książki o Kubusiu i jego przyjaciołach. Dzieci pokolorowali farbami postać Kubusia Puchatka. Spotkanie wzbudziło w nich wiele pozytywnych emocji i jeszcze większą sympatię do przytulanki jaką jest miś kumpel do zabawy, towarzysz podróży, lek na nocne koszmary.