Przedszkolaki z wizytą w szkole.

„ A w szkole na nas czeka rzecz nowa: OBOWIĄZEK.

I coraz mniej zabawek, i coraz więcej książek.

I choć może trudniejsze będą następne lata –

otworzy się przed nami ciekawa księga świata”.

Dzieci z najstarszej grupy 26 kwietnia 2016r. odwiedziły Publiczną Szkołę Podstawową w Małomicach. Dzieci zostały podzielone na dwa zespoły i wraz z panią Aleksandrą Lewandowską i panią Mieczysławą Rygiel zwiedzały wyznaczone miejsca w szkole i zdobywały wiedzę, która od września będzie im potrzebna w nowym miejscu nauki. Przedszkolaki poznały najważniejsze miejsca : gabinet dyrektora, salę gimnastyczną, hol szkolny, świetlicę, bibliotekę, pracownię komputerową i klasy. Poznały starszych kolegów i panie z którymi na pewno zetkną się we wrześniu. Mogły poczuć się jak uczniowie i zająć miejsce w szkolnych ławkach. Spotkanie w klasach przygotowały: Marlena Drzewiecka, Iwona Szwal, Alina Benedyk, Grażyna Kolesińska, Agnieszka Wilk. Za bardzo miłe przyjęcie dziękujemy. Zarówno szkoła jak i zajęcia wywarły na wszystkich ogromne wrażenie. Na koniec spotkania wszyscy zostali obdarowani słodkim poczęstunkiem i medalem.