Bajkowe jasełka

Dnia 08. Stycznia 2016r. uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczynią panią Grażyną Kolesińskią zaprezentowali  przedszkolakom „Bajkowe jasełka”. Obok biblijnych postaci w stajence, pojawili się bohaterowie znanych bajek. Każda z postaci przekazała nowonarodzonemu Jezusowi najszczersze życzenia i dary. Życzenia i dary złożyły również dzieci przybyłe do stajenki. Było bardzo oryginalne, ponieważ słowa kolęd zostały zamienione na teksty o bajkach. Uczniowie wspaniałą grą aktorską, umiejętnościami recytatorskimi i wokalnymi wytworzyli na scenie niezwykle radosny nastrój. Wywołało ono wśród przedszkolaków, wiele pozytywnych uczuć i emocji. Uczniowie mieli też możliwość bliższego poznania się z przedszkolakami w czasie poczęstunku i  zabawy. Pani Dyrektor Renata Fuławka, podziękowała aktorom za występ a nauczycielce za przygotowanie spotkania. My również bardzo dziękujemy uczniom klasy 2a za fantastyczną współpracę i zabawę.