Wigilia w przedszkolu

Dnia 22 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań      w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także u nas nastał cudowny dla wszystkich czas jakim jest Boże Narodzenie. Nasze przedszkolaki łamiąc się opłatkiem                          z wychowawczyniami oraz personelem przedszkola życzyły sobie wzajemnie zdrowia i  szczęścia. Dzieci smakowały barszczyk, pierogi z kapustą i grzybami oraz  inne smakołyki. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.