Widowisko świąteczno-muzyczne

Nad stajenką gwiazdka świeci.

Do stajenki idą dzieci,

Idą dzieci w równych rządkach,

Niosą dary dla dzieciątka.

Dnia 19.12. 2015 r. w restauracji Halinka odbyło sie spotknie opłatkowe z mieszkańcami Małomic. W pięknej scenografii przygotowanej przez pracowników Małomickiego Domu Kultury dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały widowisko muzyczne, w którym wzięły udział wszystkie grupy wiekowe.

Maluszki wcieliły się w role owieczek, średniaki w pasterzy a dzieci z grupy najstarszej wcieliły się w role Mari i Józefa oraz wykonały taniec diabełków, aniołków i gwiazdeczek.

W przygotowaniu widowiska pomagały dzieciom wychowawczynie oraz rodzice. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie sie w role a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole. Dzięki temu stworzyły bardzo efektowne widowisko