Statystyki

  • Odwiedziło nas: 559205
  • Do końca roku: 187 dni
  • Do wakacji: -3 dni

Kontakt

Muzyka jest wszędzie / Dzień Rodziny / 11 - 15.06.2018r.

"Do przedszkola wpadły nutki.

Wszystkie miały czarne butki,

czarne szelki i czapeczki,

i skakały jak piłeczki..."

D. Gellner, B. Kolago

Witajcie, witajcie Śmiech .

Już czas, by powoli się żegnać Płacz . Właśnie niektórzy z nas już rozpoczynają wakacje, dlaczego Niezdecydowany ? Roczne „turne” koncertowe mamy już za sobą Śmiech . Przerobiliśmy już prawie ostatnie strony w książce i to znaczy, że czas się pakować Wyluzowany , ale zanim to zrobimy, jeszcze trochę poopowiadamy Mrugnięcie .

Ten tydzień był bardzo muzyczny, ponieważ szukaliśmy muzyki i ją tworzyliśmy i to z różnych narzędzi, przyborów, rzeczy Zaskoczony . Stworzyliśmy grzechotki z kapsli, a także duuużo śpiewaliśmy i tańczyliśmy ponieważ czekaliśmy na występy z okazji Dnia Rodziny Pocałunek . Odbył się on w piątek i ?...... poradziliśmy sobie Śmiech . Rodzice dumni i Pani też, ponieważ próby przewidywały coś innego Niezdecydowany, a tu ………. taka miła niespodzianka Śmiech . Można było w sumie trochę bardziej się uśmiechać i ruszać, no ale wszystko przyjdzie w swoim czasie Mrugnięcie . Bawiliśmy się w odgłosy nietypowych instrumentów, ale także odpoczywaliśmy przy różnych „prawdziwych dźwiękach” (nawet tych, co Pani sobie śpiewała Mrugnięcie ).

Śpiewająco pożegnaliśmy już Panią Małgosię. Po cichu odwiedziliśmy Ją w pracy i wręczyliśmy skromny „doniczkowy” podarek Mrugnięcie . Pożegnaliśmy się „oficjalnie” także z Panem Marcinem, ciocią Zosią, opiekunkami i woźnymi Mrugnięcie . Także nasza Pani dostała już od nas piękny prezent i się tego nie spodziewała Zaskoczony . Bardzo niekomfortowa sytuacja, ale będzie nas pamiętać do końca swoich dni Pocałunek . Pamiątka wieczna – piękna delikatna bransoletka Zaskoczony . W sumie to spodziewamy się zawsze na koniec roku – niespodziewanego Niezdecydowany . I chociaż cieszymy się wszyscy zakończeniem roku, to tak naprawdę wiemy, że coś się kończy Niezdecydowany . My musimy w takim razie w 100% wykorzystać jeszcze ten tydzień Wystawiony język . Trochę się jeszcze pewnie pouczymy, ale większość czasu będziemy pewnie „brykać” WyluzowanyŚmiechNiewinny . Do zobaczenia za tydzień Śmiech