WAKACJE TUŻ-TUŻ 27-30.06.2016r.

Już jest lato, już jest lato !
Wyjeżdżamy z mamą, tatą.
W góry, w lasy lub nad morze,
każdy jedzie tam, gdzie może.
Bliżej słońca, bliżej wody,
by się kąpać dla ochłody.
Na jagody chodzić w las,
bo wakacji nadszedł czas.

Pragniemy WAM ogłosić, że mamy WAKACJE!!!! Śmiech

Będziemy odpoczywać i bezpiecznie się bawić, ale zanim „odpłyniemy” w świat przygody, streścimy WAM, jak spędziliśmy czas w przedszkolu, w ostatnim tygodniu.

Ogólnie, było bardzo wakacyjnie, ponieważ mniej nas uczęszczało na zajęcia, było słonecznie (choć i deszczowo), i dużo czasu się bawiliśmy. Nasze zabawy wyglądały niby tak samo, ale jednak inaczej. Było bardziej swobodnie, ponieważ rozmawialiśmy o podróżach wakacyjnych i o tym, co trzeba zabrać ze sobą do plecaka. Najważniejsze rzeczy, to krem na słońce, „coś” na głowę i duuużo picia. Reszta to już wedle życzenia. Jeżeli o plecakach mówimy, to możemy pomyśleć o jakimś biwaku. Taki mały, kolorowy, ale bardzo fajny biwak zrobiliśmy sobie w przedszkolnej sali. Wszyscy razem świetnie się bawiliśmy, było spokojnie i cichutko. Tylko mieliśmy trochę problemu ze sprzątaniem Niezdecydowany. Ale od czego mamy nasze ciocie Śmiech? Zawsze nam pomagały, choć się nie bawiły.

Odwiedziliśmy salę kinową i oglądnęliśmy bajkę na dużym ekranie. Przecież już prawie wakacje, a taki odpoczynek też jest potrzebny. Ostatniego dnia zjedliśmy lody, a później zawitaliśmy do Biblioteki, by pożegnać się z ciocią Gosią na okres wakacji. Wręczyliśmy Jej mały upominek i po prostu się pożegnaliśmy. Mamy nadzieję, że i w następnym roku będziemy równie często odwiedzać „tamte rejony” Mrugnięcie. W drodze przez miasto (ostatni raz w tym roku szkolnym) zatrzymaliśmy się na chwilkę, by podjeść trochę frytek. Jednym słowem – mieliśmy apetyt Wystawiony język. Taka niespodzianka. Nasyceni wróciliśmy do przedszkola spędzając ostatnie chwile pośród naszych zabawek, czekając na  przyjście naszych rodziców.

Niespodziankę także miały nasze Panie, ponieważ rodzice w podziękowaniu, za opiekę nad nami, miły, spokojny i ciepły klimat, odwdzięczyli się  także miłym akcentem.

Pożegnań zatem nadszedł czas, wakacje, zabawa  i odpoczynek witają nas Wyluzowany.

Do zobaczenia w roku szkolnym 2016/2017 Uśmiech