Statystyki

  • Odwiedziło nas: 634756
  • Do końca roku: 21 dni
  • Do wakacji: 195 dni

Kontakt

Podziękowanie

 

                       „Leśne Skrzaty” zakończyły rok szkolny 2014/2015.

 Z tej okazji pragnę podziękować:

Wam rodzice – za pomoc przy realizacji zadań, za wspólne przedsięwzięcia, systematyczność, za aktywność, życzliwość, za chęć niesienia pomocy, za to, że byliście i można było na WAS liczyć (mając na uwadze uroczystości, Zumbę dla Julki, Kiermasz Wielkanocny, wycieczkę do Zoo) Uśmiech.

Wam – internauci – za odwiedzanie naszej grupy, za chęć poznawania nas – od strony dydaktycznej, że byliście, widzieliście i wiedzieliście, że mieliśmy, co robić. Za to, że jest WAS sporo i nas wspieracie, a przy tym zwiększacie liczbę odwiedzin na stronie. To bardzo miłe, że w dzisiejszych czasach macie czas na to, by zobaczyć, co u nas Uśmiech.

Władzom miasta (na czele z Burmistrz Małomic), Dyrektor PP, Dyrektor MOK – za to, że możemy nadal istnieć, mogliśmy realizować program, mogliśmy się poznać, stworzyć wspaniałą „rodzinną” grupę, dążyć do poznawania swoich możliwości, otoczenia, za badania, odkrywania, obserwacje. Za to, że mogliśmy wyrażać swoją aktywność, działać na rzecz innych, brać udział w publicznych uroczystościach i niwelować swoje kompleksy oraz  tremę.

 Za to, że każdy z moich przedszkolaków wiedział, że jest kimś ważnym, że można na niego liczyć, że potrafi, że chce, że dąży do poznawania samego siebie, do kształtowania dobrych nawyków, że będzie się starał i próbował i nie będzie się poddawał.

Dzięki tak małym dzieciom widać, ich wzrastającą motywację, ich postępy, ich chęć …… i to jest piękne.Śmiech

Moim opiekunkom – za wspaniałą opiekę nad dziećmi, pomoc, zawsze ciepłe i otwarte serce, za gotowość do realizacji działań, za systematyczne czuwanie nad zadaniami. Za to, że można na nich polegać w każdej sytuacji i o każdej porze dnia. DZIĘKUJĘ Pocałunek

Podziękowania należą się także pracownikom MOK – za wspaniałe zaangażowanie od strony technicznej, za pomoc przy realizacji każdej uroczystości, za zaangażowanie od strony higienicznej, za życzliwe podejście do człowieka, za każdy uśmiech i troskę, za czuwanie nad czystością każdego miejsca, za to, że choć nie chcieliśmy – nabrudziliśmy i wszystko było OK (bo czasami każdemu się zdarza).

Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy możliwość współpracy, paniom ze sklepów – za zawsze uśmiech na ich twarzy, bohaterom zawodowym – za możliwość poznania różnych zawodów (m.in. Lekarza, Strażaka, Kolejarza, Sklepikarza, Policjanta).

Paniom Bibliotekarkom – za cotygodniowe zajęcia typu słuchowiskowego i artystycznego, za zawsze życzliwe przyjęcie, za możliwość korzystania i realizowania różnych ciekawych zadań.

Za to wszystko i jeszcze więdzej z całego serca – dziękuję. Uśmiech

Nauczycielka przedszkola

 

W imieniu swoim i koleżanek - Wam wszystkim i Waszym najbliższym życzymy:

zdrowych, bezpiecznych, uśmiechniętych i ciepłych wakacji. Uważajcie na siebie!!! Wyluzowany

 

Do zobaczenia we wrześniu!!!