POWIATOWY PRZEGLĄD TAŃCÓW DZIECIĘCYCH 22.06.2013r.

Długo wyczekiwany występ naszych muszek.

Po prostu taniec do piosenki "Mucha w Mucholocie" zespołu AIDA

22 czerwca w świetlicy w Bobrzanach odbył się Powiatowy Przegląd Tańców Dziecięcych. Licznie zgromadzona publiczność mogła obejrzeć 16 tańców w wykonaniu przedszkolaków z Małomic, Szprotawy i Żagania.

Do przeglądu, którego organizatorem było Publiczne Przedszkole im. Jana Brzechwy w Małomicach, przy współpracy z Małomickim Ośrodkiem Kultury, zgłosiło się pięć przedszkoli: po dwa z Żagania i Szprotawy oraz gospodarze imprezy. W przerwach pomiędzy występami mogliśmy oglądać pokazy taneczne w wykonaniu uczniów szkół tańca "Alex" z Żagania oraz"Calypso" z Żar. Na zakończenie, wszyscy uczestnicy, zostali uhonorowani nagrodami przez organizatorów. Gośćmi i sponsorami imprezy byli: Burmistrz Małomic Małgorzata Sendecka, Starostwo Powiatowe w Żaganiuoraz Ireneusz Ganczar - radny Sejmiku Województwa Lubuskiego. (kopia tekstu MOK)

Podajemy odnośnik do strony MOK, dzięki któremu oglądniecie wszystkie zdjęcia z "Przeglądu"

Na naszej stronie umieścimy w tygodniu, gdyż w chwili obecnej niemożliwe jest przesłanie ze strony rodzimej.

www.mokmalomice.com.pl/index.php/174-powiatowy-przeglad-tancow-dzieciecych