Mikołaj

Przygotowania do odwiedzin Mikołaja w grupie Biedronek od kilku dni szły pełną parą. Szykowaliśmy dekoracje, ubieraliśmy wspólnie choinki no i co najważniejsze dzieci narysowały w workach swoje wymarzone prezenty. Drogi Nasz Mikołaju dzieci obiecały, że będą coraz grzeczniejsze i z niecierpliwością czekają na Ciebie, także pakuj prezenty i w niedzielę oraz w poniedziałek w sali spraw dzieciom wiele radości. Pozdrawiamy Grupa Biedronek!!!

Jak co roku z niecierpliwością dzieci czekały na przyjście Świętego Mikołaja. W tym roku również postanowił odwiedzić nasze przedszkolaki co prawda w nietypowy sposób, gdyż spotkania osobistego nie było, ale po przyjściu dzieci do przedszkola pod choinką znajdowały się długo oczekiwane prezenty. Uśmiech dzieci i zadowolenie towarzyszyły nam przez cały dzień. Potem były wspólne tańce, zabawy i piosenki. Mikołaj zostawił nam list teraz wiemy, że on wszystko o nas wie i nas ciągle obserwuje :)