• Odwiedziło nas: 751989

Pasowanie na przedszkolaka

26.wrzesnia2018r. w  Przedszkolu Publicznym w Małomicach odbyła się uroczystość  „Pasowanie na Przedszkolaka”. Do uroczystości dzieci przygotowywały się od początku roku szkolnego, aby zasłużyć sobie na wstęp do grona „Braci  przedszkolnej”. Dla części dzieci był to pierwszy taki występ przed publicznością. Każda z grup zaprezentowała krótki program artystyczny. Rodzice, którzy przybyli na uroczystość mogli podziwiać osiągnięcia swoich pociech. Najważniejszym punktem uroczystości było złożenie przez wszystkich przedszkolaków przysięgi ślubowania i moment pasowania magicznym ołówkiem na prawdziwego przedszkolaka. Kolejnym punktem imprezy była wspólna zabawa rodziców i ich pociech. Zabawy taneczne i muzyczno-ruchowe prowadził Pan Wojciech Furtak a wszyscy znakomicie się bawili.