Statystyki

  • Odwiedziło nas: 559098
  • Do końca roku: 187 dni
  • Do wakacji: -3 dni

Kontakt

W przedszkolu

"W naszym przedszkolu zawsze jest wesoło, w naszym przedszkolu miło płynie czas. Dzieci są zawsze radosne, szczęśliwe, więc tu z chęcią wraca każdy z nas....."

 

Hallo!

To my „Leśne Skrzaty”!!! Śmiech

Witamy Was po wakacyjnej przerwie i z nową odsłoną naszej stronki. Pewnie WAM się podoba, zawsze warto coś zmieniać, by nie było w życiu nudno Mrugnięcie.

Wiecie co? Jest fajowo! Poznajemy się, bawimy, ale także coś już przyswajamy. No np. wiemy, jakie mamy kąciki zabaw, wiemy jak się bawić, co wolno a czego nie. Poznaliśmy Kodeks Przedszkolaka Zaskoczony. Przedstawialiśmy się, starsi  „literkowo” a my młodsi „sylabowoowo” – po prostu klaskaliśmy nasze imiona Mrugnięcie . Udało nam się zaliczyć tematy zmysłów chowając zabawki i przeżyliśmy coś pyszniejszego. Nasza Pani miała akurat urodziny i przyniosła parę rzeczy do „smakowania” Śmiech . W ten sposób wręcz „namacalnie” badaliśmy zmysł smaku, no ale też smakołyki dotykaliśmy, widzieliśmy no i wąchaliśmy. Szok!!! Cztery zmysły za „jednym podejściem”, jak chrupało to i także słyszeliśmy Wystawiony język !!! Powinniśmy zapamiętać z tego tygodnia, że tych zmysłów jest aż pięć, a może tylko pięć Niezdecydowany .  Poznawaliśmy łokcie, uda, łydki podczas wiersza, ale także utrwalaliśmy części ciała takie – jakie już znaliśmy. To była fajna zabawa. Stworzyliśmy pierwsze dzieła artystyczne - farbami - naszych wybranych i ulubionych zabawek, ale także starszaki malowali dłonie, by wykonać zadanie w książkach. Przerobiliśmy pierwsze zajęcia z angielskiego a także z rytmiki. Ciocia Zosia uczyła nas zabaw „powstaniowych Hello” Mrugnięcie , a nasza Pani – zabaw muzycznych, takich "ulubionych", by nas dobrze wprowadzić w te zajęcia Mrugnięcie . Od następnego tygodnia zaczynamy już wszystkie zajęcia. A zatem ..... do zobaczenia

 Pożegnanym naszym absolwentom życzymy wszystkiego fantastycznego i sukcesów „przedszkolnych”, ale także duuużo zdrówka. Oczywiście nam  życzymy tego samego Mrugnięcie .