• Odwiedziło nas: 177738 osób
  • Do końca roku: 99 dni
  • Do wakacji: 272 dni
Sobota, 2017-09-23
Imieniny:
Bogusława, Liwiusza

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2015/2016

Jesteś tu: » Strona główna » Rekrutacja » Rekrutacja dzieci na rok szkolny 2015-2016 » LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2015/2016

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2015/2016

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2015/2016

DO PRZEDSZKOLA  

PODZIAŁ NA GRUPY / ZMIANY

ROCZNIK UR. 2010

 

WYCHOWAWCA; mgr Anna Hanasiuk ,mgr Elżbieta Kozłowska

sala – parter

Godziny realizacji nieodpłatnej 5 godzinnej podstawy programowej;

I zmiana ; 7.30 – 12.30 ( z możliwościĄ przyprowadzania dzieci od 5.45 i odbierane do 16.00

II zmiana; 11.00 – 16.00

Czas realizacji podstawy programowej będzie wydłużany o czas trwania zajęć dodatkowych i religii ( 1 zł za każde zajęcie)

Na I zmianą zakwalifikowano dzieci przebywajace w przedszkolu powyżej 5 godzin, dzieci dojeżdżające i obojga rodzicow pracujących.

Dzieciom z I zmiany przebywającym w przedszkolu przed 7.30 i powyżej godz.12.30 naliczana będzie za każdą rozpoczetą godzinę 1 zł

Dzieciom z II zmiany naliczane będzie 1 zł w dniu organizacji zajęć dodatkowych i religii przed godz.11.00

Tygodniowy harmonogram godzin i zajęć dodatkowych podany będzie na początku września 2015.

Wszystkie zajęcia dodatkowe opłacane są z budżetu przedszkola.

Rocznik 2010

Poz

Imiona i nazwisko dziecka

Miejscowosc zamieszk.

grupa /zmiana

1

Jakub Rynkiewicz

Małomice

I

2

Jakub Fuławka

Małomice

I

3.

Gabriel Czapliński

Małomice

I

4.

Michalina Geburek

Małomice

I

5

Igor Kaczmarek

Bobrzany

I

7

Ewa Chyska

Małomice

I

8.

Zuzanna Grycko

Małomice

I

9.

Karolina Janas

Małomice

I

10

Jessika Górniak

Małomice

I

11

Wiktoria Kaczmarek

Małomice

I

12

Oliwia Michalak

Małomice

I

13

Maja Michalak

Lubiechów

I

14

Oliwia Czaplińska

Małomice

I

15

Mateusz Całujek

Małomice,

II

16

Maciej Paradiuk

Żelisław

I

17

Magdalena Ślusarek

Małomice

II

18

Jakub Pisarski

Małomice

II

19

Julia Sinkowska

Lubiechów

I

20

Oliwia Radziwił Strączek

Małomice

I

21

Julia Baran

Małomice

II

22

Mikołaj Marcinek

Małomice

II

24

Michał Kubera

Śliwnik

I

25

Dominika Baranowska

Lubiechów

I

26

Julia

Demian

Małomice

II

27

Nikola Baut

Pruszków

I

28

Tomasz Zając

Małomice

II

29

Wiktoria Wojcieszak

Żelisław 4

I

BOBRZANY

 

 

 

30

Ciućmańska Julia

Bobrzany 70

31

Marchewka Anastazja

Bobrzany 17

32

Nowicki Adrian

Bobrzany 82

33

Ćwikła Klaudia

Bobrzany 51

 

 

 

 

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2015/2016

Z PODZIAŁEM NA BUDYNKI /GRUPY

Rocznik 2011

WYCHOWAWCA; MOK- Szkolna mgr Flawia Wityńska-Chyska

PP – Chrobrego mgr A.Jasińska i mgr E.Małysz

Godziny realizacji nieodpłatnej 5 godzinnej podstawy programowej;

8.00 – 13.00 w obu budynkach

Czas realizacji podstawy programowej będzie wydłużany o czas trwania zajęć dodatkowych ( 1 zł za każde zajęcie powyżej podstawy programowej dla wszystkich dzieci ) .

Dzieciom zakwalifikowanym do PP przy ul.Chrobrego przebywającym powyżej 5 godzinnej podstawy programowej naliczana będzie za każdą rozpoczetą godzinę 1 zł ( w tym zaj.dodatkowe)( od 5.45-8.00 i po godz.13.00)

Tygodniowy harmonogram godzin i zajęć dodatkowych podany będzie na początku września 2015.

Wszystkie zajęcia dodatkowe opłacane są z budżetu przedszkola.

 

Poz

Imiona i nazwisko dziecka

Adres zamieszkania

grupa

1

Patryk Chudy

Małomice

PP

2

Roksana Czaplińska

Małomice

PP

3.

Aleksandra Olszewska

Małomice

MOK

4.

Oliwier Olszewski

Małomice

MOK

5

Karol Burandt

Małomice

MOK

6

Wiktoria Matomisz

Małomice

MOK

7

Julia Szpiliszewska

Małomice

MOK

8.

Wojciech Kwiatkowski

Małomice

PP

9.

Michał Leszczyński

Małomice

PP

10

Michalina Całujek

Małomice

PP

11

Antoni Durczak

Małomice

MOK

12

Jakub Stawiński

Małomice

PP

13

Kacper Sikora

Małomice

MOK

14

Mateusz Styś

Małomice

MOK

15

Kuba Dańko

Małomice

MOK

16

Julia Oleksy

Małomice

PP

17

Aleksander Drzewiecki

Małomice

MOK

18

Maciej Nowakowski

Małomice

PP

19

Krzysztof Sosulski

Małomice

PP

20

Alan Długosz

Śliwnik

PP

21

Aleks Długosz

Śliwniki

 

PP

22

Julia Bybel

Małomice

PP

23

Amelia Janiewicz

Małomice

MOK

24

Aleksander Dębiński

Lubiechów

PP

25

Michał Pikuła

Małomice

PP

BOBRZANY

Lp.

Nazwisko, imię

Miejsce zamieszkania

26

Przybylińska Kaja

Bobrzany 37

27

Ryniewicz Brayan

Bobrzany 19

28

Tesowski Kacper

Bobrzany 45

29

Kaczmarek Tomasz

Janowiec 1

30

Bury Julia

Bobrzany 101 A/7

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2012

WYCHOWAWCA; MOK- Szkolna mgr Flawia Wityńska-Chyska

PP – Chrobrego mgr Barbara Reguła

Godziny realizacji nieodpłatnej 5 godzinnej podstawy programowej;

8.00 – 13.00 w obu budynkach

Czas realizacji podstawy programowej będzie wydłużany o czas trwania zajęć dodatkowych ( 1 zł za każde zajęcie powyżej podstawy programowej dla wszystkich dzieci ) .

Dzieciom zakwalifikowanym do PP przy ul.Chrobrego przebywającym powyżej 5 godzinnej podstawy programowej naliczana będzie za każdą rozpoczetą godzinę 1 zł ( w tym zaj.dodatkowe)

Tygodniowy harmonogram godzin i zajęć dodatkowych podany będzie na początku września 2015.

Wszystkie zajęcia dodatkowe opłacane są z budżetu przedszkola.

 

Poz

Imiona i nazwisko dziecka

Miejscowość zamieszkania

grupa

1

Jan Guzman Kubicki

Małomice

MOK

2

Zofia Kamińska

Małomice

PP

3

Łukasz Krasowski

Małomice,

PP

4

Mateusz Krasowski

Małomice,

PP

5

Hanna Krasowska

Małomice,

PP

6

Marcel Omilanowicz

Małomice,

PP

7

Milena Dec

Małomice,

MOK

8

Helena Krawiec

Małomice,

MOK

9

Inka Czaplińska

Małomice,

PP

10

Michalina Fraszczyk

Bobrzany

PP

11

Lena Szulc

Małomice,

PP

12

Maja Pasławska

Małomice,

MOK

13

Oliwier Reguła

Małomice,

PP

14

Antoni Kozicki

Małomice,

PP

15

Paulina Borychowska

Małomice

MOK

16

Maja Dromarecka

Małomice

PP

17

Mateusz Głowacki

Małomice

PP

18

Wojciech Rychły

Małomice

PP

19

Fabian Rychły

Małomice

PP

20

Filip Kwiatkowski

Małomice

PP

21

Marcelina Żak

Małomice

PP

22

Michalina Kopinska

Małomice

PP

23

Natan Tyszkiewicz

Małomice

MOK

24

Filip Orlik

Małomice

PP

25

Patrycja Szproch

Małomice

MOK

26

Patrycja Malinska

Małomice

PP

27

Liliana Hołownia

Małomice

PP

28

Wiktoria Świechowska

Małomice

PP

29

Łucja Kasa

Szprotawa

PP

30

Dawid Konieczka

Małomice,

MOK

31

Hubert Jaworski

Małomice

MOK

32

Dominik Gawrych

Małomice

PP

 

BOBRZANY

 

33

Drzewiecki Kacper

Janowiec 60/2

34

Konieczko Stanisław

Bobrzany 59

35

Tesowski Kamil

Bobrzany 45

36

Bartkowiak Cezary

Bobrzany 101 B/5

37

Ciućmańska Sara

Bobrzany 70

38

Marchewka Arianna

Bobrzany 17

 

ROCZNIK 2013

przyjęte od styczeń 2016

 

Poz

Imiona i nazwisko dziecka

Adres zamieszkania

grupa

1

Gniewomir Bobrowski

Małomice

PP

od.01.01.2016 r

2

Brajan Krzykawski

Małomice

MOK

od 01.01. 2016

Lp.

 BOBRZANY

 

1.

Bartczak Izabela

Bobrzany 101 C/4