Sobota, 2017-05-27

Rok 2016-2017

Jesteś tu: » Strona główna » Dla rodziców » Rok 2016-2017

REALIZACJA  KONCEPCJI PRACY

- DIAGNOZOWANIE UMIEJĘTNOŚCI I POTRZEB.

- ROZWIJANIE AKTYWNOŚĆI, SAMODZIELNEGO POSZUKIWANIA I         DOŚWIADCZANIA  ORAZ EKSPERYMENTOWANIA.

- ROZWIJNIE OPTYMALNYCH  CECH CHARAKTERU, DOBROĆ, EMPATIA, OTWARTOŚĆ,  KREATRWNOŚĆ, ZARADNOŚĆ,SAMODZIELNOŚĆ, WIARĘ WE WŁASNE MOŻLIWOŚCI UMIEJĘTNOŚĆ WSPÓŁDZIAŁANIA.

- ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI ADEKWATNEGO DO SYTUACJI WYRAŻANIA EMOCJI.

- STWARZANIE ATMOSFERY BEZPIECZEŃSTWA I ZAUFANIA W ŚRODOWISKU SPOŁECZNYM I PRZEDSZKOLNYM.

- WSPOMAGANIE RODZICÓW W ROZWOJU I WYCHOWANIU DZIECKA.

- EFEKTYWNE ANGAŻOWANIE RODZICÓW DO REALIZACJI  ZADAŃ OKREŚLONYCH W KONCEPCJI PRACY.

- PROMOWANIE DZIAŁALNOŚCI PRZEDSZKOLA W SRODOWISKU LOKALNYM.

- PRACA ZESPOŁOWA NAUCZYCIELI WARUNKUJĄCA REALIZACJĘ ZAŁOŻEŃ KONCEPCJI.

REALIZACJA PROGRAMU

PROGRAM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO „NASZE PRZEDSZKOLE  PROGRAM  EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ WSPOMAGAJĄCEJ ROZWÓJ AKTYWNOŚCI DZIECI” MAŁGORZATY KWAŚNIEWSKIEJ I WIESŁAWY ŻABY-ŻABIŃSKIEJ 1/2016/2017

ZADANIA ROCZNE

1.KONTYNUACJA ZADANIA „BADAM, DOŚWIADCZAM, EKSPERYMENTUJĘ” W ZWIĄZKU Z DUŻYM ZAINTERESOWANIEM DZIECI  ZABAWAMI BADAWCZYMI, EKSPERYMENTAMI I WIDOCZNYMI EFEKTAMI.

2.WIĘCEJ RUCHU DLA MALUCHÓW NA  ZMODERNIZOWANYM PLACU ZABAW.