Sobota, 2017-09-23
Imieniny:
Bogusława, Liwiusza

Mikołaj w przedszkolu.

Jesteś tu: » ROK 2012/2013 » Mikołaj w przedszkolu.

W dniach od 3.12.2012 do 6.12.2012 r każdą grupę w godzinach popołudniowych odwiedził Mikołaj. Do jednej z grup przyjechał nawet wozem konnym ;) W zabawie uczestniczyli również rodzice. Każda grupa zaprezentowała Mikołajowi występ artystyczny, dzieci z rodzicami i swoimi nauczycielkami bawili sie przy akompaniamencie Pana Wojciecha Furtaka oraz z wykorzystaniem metod pedagogiki zabawy. Każde dziecko zostało obdarowane paczką ;)) na rózgę nikt nie zasłużył.....przeciez wszyscy są grzeczni,bo przestrzegają ustaloch zasad zawartych w kodeksie zachowania ;)).

Serdecznie dziękujemy rodzicom z trójek grupowych,którzy aktywnie zaangażowali sie w współprzygotowanie tak radosnych spotkań oraz Panom E.Barylak i B.Bolik,którzy w tych dniach byli pomocnikami prawdziwego Mikołaja.